Kontakt

Biuro Zarządu Diecezjalnego:

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej
ul. Wiślna 12/7
31-007 Kraków
tel. (12) 62 88 229
e-mail: biuro@krakow.ksm.org.pl
Nr konta: BOŚ Bank 59 1540 1115 2111 6011 8024 0001

Godziny otwarcia biura:

pn. 9:00 – 16:00
wt. 9:00 – 16:00
śr. 9:00 – 16:00
cz. 12:00 – 19:00
pt. 9:00 – 13:00

Zarząd Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży:

Prezes Zarządu: Joanna Kula – j.kula@krakow.ksm.org.pl tel. 531 617 729
Z-ca Prezesa: Maria Biłko – m.bilko@krakow.ksm.org.pl
Delegat na Krajową Radę: Elżbieta Kliszcz – e.kliszcz@krakow.ksm.org.pl
Skarbnik: Wioleta Śmiech – w.smiech@krakow.ksm.org.pl
Sekretarz: Katarzyna Misiak – k.misiak@krakow.ksm.org.pl
Z-ca Sekretarza: Arkadiusz Kijas – a.kijas@krakow.ksm.org.pl
Członek Zarządu, Rzecznik Prasowy: Kamila Początko – k.poczatko@krakow.ksm.org.pl tel. 793 508 500
Asystent Kościelny: ks. Rafał Buzała

Komisja Rewizyjna Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży:

Przewodniczący: Paweł Wojdyła: – p.wojdyla@krakow.ksm.org.pl
Zastępca Przewodniczącego: Wojciech Krakowiak: – w.krakowiak@krakow.ksm.org.pl
Członek Komisji: Krzysztof Szabarkiewicz – k.szabarkiewicz@krakow.ksm.org.pl

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania i zawartości strony internetowej prosimy kierować na adres:
biuro@krakow.ksm.org.pl