Kontakt

Biuro Zarządu Diecezjalnego:

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej
ul. Wiślna 12/7
31-007 Kraków
tel. (12) 62 88 229
e-mail: biuro@krakow.ksm.org.pl
Nr konta: BOŚ Bank 59 1540 1115 2111 6011 8024 0001

NIP: 676-21-83-025

REGON: 350890267

Godziny otwarcia biura:

pn. 9:00 – 16:00
wt. 9:00 – 16:00
śr. 12:00 – 19:00
cz. 9:00 – 16:00
pt. 9:00 – 13:00

Zarząd Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży:

Prezes Zarządu: Kamila Ciupińska – k.ciupinska@krakow.ksm.org.pl tel. 531 617 729
Z-ca Prezesa: Maria Biłko – m.bilko@krakow.ksm.org.pl
Delegat na Krajową Radę: Bartosz Wilki – b.wilki@krakow.ksm.org.pl
Skarbnik: Katarzyna Patalas – k.patalas@krakow.ksm.org.pl
Sekretarz: Izabella Kubik – i.kubik@krakow.ksm.org.pl
Z-ca Sekretarza: Małgorzata Kęs – m.kes@krakow.ksm.org.pl
Członek Zarządu: Sławomir Czubernat – s.czubernat@krakow.ksm.org.pl
Rzecznik Prasowy: Kamila Początko – k.poczatko@krakow.ksm.org.pl tel. 793 508 500
Asystent Kościelny: ks. Rafał Buzała

Komisja Rewizyjna Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży:

Przewodniczący: Katarzyna Krakowiak – k.misiak@krakow.ksm.org.pl
Zastępca Przewodniczącego: Wioleta Śmiech – w.smiech@krakow.ksm.org.pl
Członek Komisji: Kacper Ciupek – k.ciupek@krakow.ksm.org.pl

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania i zawartości strony internetowej prosimy kierować na adres:
biuro@krakow.ksm.org.pl