Komisja Rewizyjna 2020/2022

Katarzyna Krakowiak – przewodnicząca DKR

Związana z KSM na Woli Justowskiej gdzie przez 7 lat pełniła funkcje w kierownictwie oddziału. Absolwentka kierunku Rachunkowości i Controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W kolejnej kadencji na funkcji przewodniczącej DKR chciałaby pomóc oddziałom w codziennej pracy, a przede wszystkim usprawnić podejmowane działania. Prywatnie uwielbia pracować z młodzieżą i dziećmi, czytać książki, wykonywać ręczne prace plastyczne. Na co dzień stara się, aby uśmiech nie znikał z jej twarzy, a jej wiedza służyła innym pomocą.

 

 

 

Dagmara Nizioł – zastępca przewodniczącej DKR

Uczennica krakowskiego Technikum Komunikacyjnego nr 25 na profilu logistyka policyjna. Swoją przygodę z KSM-em rozpoczęła 5 lat temu w oddziale na Woli Justowskiej, gdzie obecnie pełni funkcję prezesa. W Stowarzyszeniu rozwija swoje skrzydła poprzez formację i duchowy rozwój. Wie, że najważniejsze w życiu jest wypełnianie woli Bożej, dlatego codziennie podejmuje wyzwanie, by dzielić się zdobytym już doświadczeniem z młodymi, których Bóg stawia na jej drodze. Wolny czas chętnie poświęca na rozmowy i spotkania z przyjaciółmi. W codziennym życiu towarzyszą jej słowa: Wystarczy Ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali.

 

 

 

Paweł Gajewski – sekretarz DKR

Student drugiego stopnia na wydziale Inżynierii Lądowej na Politechnice Krakowskiej. Swoją ścieżkę w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży zaczął w 2012 roku w  parafii pod wezwaniem Świętej Rodziny z Nazaretu Balicach , tuż nieopodal Krakowa. Obecnie pełni funkcje zastępcy prezesa oddziału KSM Balice. W swoich codziennych rozterkach kieruje się słowami Tak też i wiara jeśli nie była by połączona z uczynkami martwa jest sama w sobie, które są odzwierciedleniem nabytych umiejętności, ukształtowaniem wiary oraz wartości z niej płynących. W wolnym czasie interesuje się nie tylko piłką nożną, ale również siatkówką.