Zapraszamy na 12. Ogólnopolską Spartakiadę Zimową!

Ogólnopolska Spartakiada Zimowa jest organizowana przez nasz KSM już od wielu lat. Co roku gromadzi kilkadziesiąt młodych osób, chcących spróbować swoich sił w specjalnie dla nich zaplanowanych konkurencjach.

Już 5 marca 2022 roku odbędzie się 12. edycja Spartakiady! Serdecznie zapraszamy na stok narciarski KasinaSki, gdzie spotkamy się, by wspólnie walczyć o nagrody, integrować się i przede wszystkim – dobrze się bawić! Hasłem tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Spartakiady Zimowej są słowa bł. Jana Machy: „Myśl o niebie…”, wskazujące na to, jak ważny w życiu jest cel i droga do jego osiągnięcia.

Rywalizacja zaplanowana jest w następujących konkurencjach:

  • slalom gigant narty (z podziałem na kategorie),
  • slalom gigant snowboard (z podziałem na kategorie),
  • slalom gigant narty dla duchownych,
  • zjazd na „byle czym”,
  • konkurencje rodzinne.

Jak widać – każdy znajdzie coś dla siebie! Zatem wyjmuj narty z szafy, szykuj deskę snowboardową, zbieraj ekipę do zjazdu „na byle czym” i widzimy się 5 marca! Udział w Spartakiadzie jest bezpłatny – wystarczy tylko wypełnić formularz zapisów: https://forms.gle/Np5f5Q51o6NkL1jcA.

Regulamin, zdjęcia z poprzednich edycji oraz wiele innych informacji znajdziecie na stronie internetowej Spartakiady: http://www.spartakiadazimowa.pl/, a także na fanpage’u Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej i wydarzeniu na Facebook’u.

Zapraszamy!!!