Rekolekcje z KSM – zakończenie

Śnieżnica, 21-23.08.2020

Nadszedł czas na ostatni wyjazd wakacyjny. 21 sierpnia rozpoczęliśmy w Ośrodku Rekolekcyjnym na Śnieżnicy 3-dniowe rekolekcje dla młodych także spoza naszego Stowarzyszenia. Podczas tego wspólnego weekendu uczestnicy zapoznali się lepiej m.in. z boską i ludzką naturą Jezusa, znaczeniem słów modlitwy Pańskiej, a także celami, jakie ma każdy z nas ze względu na role w swoim życiu.

Podczas rekolekcji była również chwila przeznaczona na integrację. Siatkówka, ognisko, gry, spacer na szczyt Śnieżnicy czy wspólne rozmowy dały idealne warunki do stworzenia wspólnoty. Mamy nadzieję, że relacje zawiązane w ciągu tych trzech dni będą trwały jak najdłużej.
Żadne rekolekcje nie obyłoby się oczywiście bez wspólnej modlitwy, Mszy świętych, konferencji czy adoracji. O te kwestie zatroszczyli się wraz z naszą kadrą ks. Asystent Diecezjalny – Rafał Buzała oraz ks. Maciej Ścibor – kapelan Ośrodka na Śnieżnicy.

Ufamy, że ten krótki weekend obficie zaowocuje w przyszłości młodych. Dziękujemy Wam, że byliście z nami przez te trzy dni! To już koniec naszych rekolekcji. W tym roku innych, trochę krótszych, w mniejszych grupach, lecz nadal rekolekcji. Dziękujemy wszystkim, którzy chociażby w najmniejszym stopniu przyczynili się do organizacji tych wyjazdów. Każdy z nich był inny i przez to równie wyjątkowy. Obyśmy za rok spotkali się w równie radosnym gronie i spędzili razem czas, który przybliży nas do Boga! Gotów!

 

Kilka zdjęć: