Wyposażmy piwnice „Pod Orłami” – miejsce przyjazne młodzieży. Prosimy o wsparcie.

Tworzymy w sercu Krakowa miejsce przyjazne wszystkim młodym (i nie tylko). Miejsce, w którym młodzież będzie mogła napić się herbaty/kawy i zjeść przekąskę w przerwie między zajęciami, ale także będzie mogła uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach, szkoleniach, wieczorkach filmowych itp. Miejsce, które będzie służyło rozwojowi, integracji, ewangelizacji, odpoczynkowi. Poza tym chcemy, by w piwnicy można było organizować większe wydarzenia (od konferencji po imprezy okolicznościowe).
 

Nie będzie to możliwe bez wsparcia finansowego. PROSIMY – DOŁÓŻ SWOJĄ CEGIEŁKĘ.
Wpłać, ile możesz. Liczy się każda złotówka. Razem możemy więcej!
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/7xcw6w

Więcej o inicjatywie:

Jako Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej mamy misję, by wspierać młodego człowieka w jego wszechstronnym rozwoju (co robimy od lat w różnych formach), a do tego potrzebujemy odpowiedniej przestrzeni, dlatego tak bardzo walczymy o wyposażenie piwnic w niezbędne narzędzia.

Piwnice „Pod Orłami” to przestrzeń złożona z kilku pomieszczeń, każde z nich z osobna będzie spełniać inną funkcję. Od sierpnia 2019 roku wkładamy w nie całe serce i środki finansowe Stowarzyszenia, które pozyskujemy sami. Do tej pory udało nam się zrobić już bardzo wiele – przede wszystkim gruntownie wyremontować i wyposażyć salę konferencyjną, inwestycja ta pochłonęła ogromne nakłady finansowe, ale widać efekty.

PRZED:                                                                                     PO:

 

 

 

 

 

 

Do czasu wybuchu pandemii sala konferencyjna tętniła życiem, a my planowaliśmy kolejny etap działań, czyli pełne wyposażenie zaplecza kuchennego i stworzenie kawiarni. Nasze plany zostały pokrzyżowane, także te finansowe.

Obecnie zależy nam na tym, by zakupić najbardziej podstawowe sprzęty zaplecza kuchennego (zlewozmywak, zmywarkę). Nie damy rady tego zrobić bez Państwa wsparcia finansowego. To niezbędne elementy przy organizacji każdego większego wydarzenia (ich brak przy organizacji dotychczasowych wydarzeń bywał utrudnieniem).

W kolejnym etapie chcemy doposażyć w pełni kuchnię, a następnie (po ustaniu pandemii), otworzyć kawiarnię z przystępnymi dla młodych cenami (wyposażenie będzie możliwe do demontażu w razie potrzeby wykorzystania sali na imprezy okolicznościowe).

Będziemy niezwykle wdzięczni za wsparcie tego etapu rozwijania piwnic „Pod Orłami”.  Prosimy także o udostępnianie informacji o zrzutce.