I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Plastyczno-Literacki o bł. Karolinie i św. Stanisławie

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej zaprasza serdecznie do udziału w I Ogólnopolskim konkursie plastycznym o św. Stanisławie Kostce i bł. Karolinie Kózkównie. Organizatorem konkursu jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Konkurs literacko-plastyczny (przesłanie prac jest jednocześnie zgłoszeniem danej szkoły i uczniów do Konkursu). Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie następujących klas:

1. SP klasy I – III (tylko plastyczny)
2. SP klasy IV – VI (plastyczny i literacki).

I Etap Diecezjalny – każdy uczeń z powyższych kategorii może przesłać lub dostarczyć osobiście jedną pracę konkursową do 31 października 2018 r. na adres Biuro KSM ul. Wiślna 12/7 31-007 Kraków.

Zarząd Diecezjalny KSM AK, z nadesłanych prac nominuje 3 prace konkursowe z każdej kategorii, za które autorzy otrzymają nagrody ufundowane przez Zarząd KSM AK. Następnie wyróżnione prace zostaną przesłane na Etap Ogólnopolski.

* Prace należy opisać zgodnie z wymogami organizatora zawartymi w regulaminie konkursu oraz załączyć zgodę na udział w konkursie.

II Etap ogólnopolski – prace na ten etap przesyła Zarząd Diecezjalny KSM AK do 6.11.2018 r.

Poniżej zostały zamieszczone stosowne dokumenty.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, czekamy na prace konkursowe.

PLIKI DO POBRANIA: