Moje chwile z KSM-em

Drodzy KSM-owicze, Seniorzy, Sympatycy!

Ten rok jest dla nas szczególny – świętujemy 25-lecie reaktywacji Stowarzyszenia w naszej Archidiecezji! Z tej okazji chcemy trochę powspominać i odświeżyć najpiękniejsze momenty z naszej wspólnej drogi 🙂

Na pewno Twoje albumy pełne są zdjęć, na których zaznaczył się KSM. Odnajdź je i podziel się nimi! Możesz także sfotografować coś, co przypomina Ci o KSM-ie. Zapraszamy Cię, byś razem z nami współtworzył wspomnieniową wystawę jubileuszową!
Wybierz te fotografie, które w najciekawszy i najpiękniejszy sposób pokazują Twoją przygodę z KSM-em, niech pokazują to, co dla Ciebie najważniejsze, co najbardziej zapadło Ci w pamięć.

Każdy może przesłać od 1 do 3 zdjęć. Zdjęcia prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: biuro@krakow.ksm.org.pl do 20.10.2018r. Do zdjęć prosimy dołączyć krótki (max.2-3 zdania) opis uzasadniający wybór akurat tych ujęć.

Przesłane fotografie będą prezentowane na wystawie podczas Gali Jubileuszowej KSM, 25 listopada 2018r. Przesłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich wykorzystywanie i publiczną prezentację.