46. Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 46. PIELGRZYMCE DO KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ, która to odbędzie się w dniu 1 września 2018 r. o godz. 9.00. Zgromadzi na wspólnej modlitwie: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Ruch Światło – Życie, Domowy Kościół, Służbę Liturgiczną Ołtarza, Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św., Grupy Apostolskie RAM.

Uroczystej Mszy Św. o godz. 10.00 będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski. Podczas Mszy Św. zostaną pobłogosławieni nowi Animatorzy Ruchu Światło – Życie oraz nowe Pary Rejonowe Domowego Kościoła, a także małżeństwa zawarte od września poprzedniego roku.

Spotkanie ma być czasem podziękowania za miniony okres wakacyjnych rekolekcji, a także ma umożliwić poproszenie świętych patronów naszych wspólnot o potrzebne łaski na nowy rozpoczynający się Rok Formacyjny.

Przeżywając w tym roku 40-lecie wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, chcemy podziękować za całe Jego dzieło a w nim za inicjatywę Pielgrzymki do Kalwarii Zebrzydowskiej, w której będziemy uczestniczyć po raz czterdziesty szósty.

Zapraszamy Was młodzi KSMu do włączenia się w to piękne dzieło.