Warsztaty Gospel 9-11 lutego 2018

banner

 

 

 

 

W dniach 9-11 lutego 2018 roku odbędą się Warsztaty Gospel w Sieprawiu.

Serdecznie zapraszamy do udziału zarówno osoby śpiewające jak i instrumentalistów. Gwarantujemy niezapomniane 3 dni, podczas których można się doskonalić pod okiem profesjonalnych muzyków.

Warsztaty wokalne jak i bębniarskie djembe i dundun będą się odbywać na Hali Widowiskowo-Sportowej w Sieprawiu.

Tegoroczni instruktorzy i muzycy to:

  • Colin Vassell – Międzynarodowy instruktor śpiewu, dyrektor chóru oraz wokalista muzyki Gospel mający za sobą 30 lat doświadczenia. Colin jest pasjonatem w szerzeniu Ewangelii Jezusa Chrystusa poprzez muzykę.
  • Colin Williams – Wokalista, tekściarz, aranżer. Już w wieku 18 lat zaczął prowadzić chór gospelowy w swoim kościele. Człowiek pełen Bożej energii, z pasją do muzyki gospel i z niesamowitym słuchem muzycznym, praca Colina jest przepełniona determinacją, aby wydobyć jak najlepszy głos z każdego ucznia.
  • Szymon Markiewicz – Pianista, kompozytor, dyrygent. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Jako jazzowy pianista kształcił się Berklee Collage of Music w USA. Współtworzył wiele projektów muzycznych w Europie oraz w USA.
  • Łukasz Giergiel – Perkusista, pedagog, muzyk sesyjny. Absolwent studiów na Akademi Muzycznej w Krakowie w katedrze Jazzu i Muzyki Współczesnej oraz Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka estradowa. Dyrektor muzyczny koncertu „Solne Uwielbienie” odbywającego się w Boże Ciało w Wieliczce.
  • Stanisław Srzednicki – Absolwent kierunku Jazz I Muzyka Estradowa na Akademii Muzycznej w Katowicach.
  • Marcel Zembrzycki – grą na djembe zajmuje się od 2008 roku. Swoje umiejętności doskonalił na regularnych zajęciach z tradycyjnej gry na djembe, jak i okazyjnych warsztatach pod okiem przedstawicieli kultury Malinke.
  • Tomasz Robacki – Absolwent Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie w klasie gitary mgr Tomasza Grajcara.

 

Zapisy trwają do: 27 stycznia 2018 r. lub do osiągnięcia limitu uczestników.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://sieprawgospel.com/pl#Welcome