8. Rajd dla Życia

Lubisz jeździć na rowerze?

Mamy idealną propozycję dla Ciebie!

8. Rajd dla Życia odbędzie się w dniach 1-9.07.2017. Wyruszymy trasą zachodnią obejmującą odcinek Oświęcim- Łódź. Pokonamy wspólnie 510 km, by w różnych miejscowościach opowiedzieć się za życiem.

Dzień rajdowy to jedynie 70-90 km, które uczestnicy pokonują przez 7 do 9 godzin. Jak łatwo sobie policzyć, tempo nie jest zbyt szybkie i każdy jest w stanie sobie poradzić. Po drodze przewidziane są przerwy na wypoczynek, modlitwę, spotkanie z mieszkańcami miast oraz zwiedzanie.

Celem Rajdu jest również promocja Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W miejscowościach, przez które prowadzi trasa, bezpłatnie rozprowadzane są materiały pro life. Inicjatywa ma charakter pielgrzymki życia przez polską ziemię, nie brakuje zatem wspólnej modlitwy za dzieci poczęte oraz świadectwa.

Każdy uczestnik powinien być wyposażony oczywiście w sprawny rower, karimatę oraz śpiwór (bagaż przewożony jest w busie).

Koszt uczestnictwa wynosi 250 zł (cena obejmuje: wyżywienie, nocleg na trasie, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie).

Zapisu można dokonać w Biurze KSM Archidiecezji Krakowskiej przy ul. Wiślnej 12/7, telefonicznie: 12 628 82 29 lub mailowo: biuro@krakow.ksm.org.pl

Poniżej znajduje się mapka z zaznaczonymi miejscami przez które będziemy przejeżdżać:

Rajd dla Życia