VII Ogólnopolska Spartakiada Zimowa KSM

Co? VII Ogólnopolska Spartakiada Zimowa KSM

Kiedy? 18 lutego 2017 roku

Gdzie? Stacja Narciarska Koninki

Hasło? Nabierzcie ducha i sięgnijcie po 7 cudów nie z tego świata!

Koszt? Udział w Spartakiadzie jest BEZPŁATNY!

Kto może wziąć udział? Spartakiada skierowana do młodych w wieku od 8 do 30 lat oraz osób duchownych (księży i sióstr zakonnych).

Czym jest Spartakiada? Spartakiada to cykliczne zawody organizowane co roku w okolicach lutego. Celem Spartakiady jest promocja aktywnego trybu życia. Tyczy się to zarówno dbania o zdrowie poprzez uprawianie sportu, jak i aktywności w rozwoju osobistym i działaniu na rzecz innych. Ponadto pragniemy popularyzować narciarstwo i snowboard wśród amatorów i stworzyć dzieciom, młodzieży i dorosłym możliwości spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, a także możliwości sportowej rywalizacji w duchu zasad fair-play.

Kto ją organizuje? Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej oraz Stacja Narciarska Koninki zapraszają do udziału w Spartakiadzie.

Jak się zapisać? Wejdź na stronę www.spartakiadazimowa.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jednym słowem nie ma nic prostszego! 😉

Dzięki naszym darczyńcom na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a ponadto nikt nie pojedzie do domu z pustymi rękoma!:D

W razie pytań skontaktuj się z naszymi koordynatorami:

Joanna Kula – Prezes Zarządu Diecezjalnego KSM AK
(e-mail: j.kula@krakow.ksm.org.pl)

Wioleta Śmiech– Skarbnik Zarządu Diecezjalnego KSM AK
( e-mail: w.smiech@krakow.ksm.org.pl)

Magdalena Przebinda- Dyrektor Biura KSM AK
(e-mail: biuro@krakow.ksm.org.pl)