VII Festiwal Małych Form Artystycznych „Inspiracje”

2016-fmfaVII Festiwal Małych Form Artystycznych Inspiracje
„U Boga Wszystko jest możliwe” (Mk 10,25)

Teatr, taniec, śpiew, akrobatyka, poezja, fotografia… uczestnicy VII Festiwalu Małych Form Artystycznych „Inspiracje” mogą się sprawdzić w niemalże dowolnej dziedzinie sztuki, bo „U Boga Wszystko jest możliwe” (Mk 10,25). Festiwal odbędzie się 23 kwietnia na scenie Chrześcijańskiego Ośrodka Kultury przy parafii Bożego Miłosierdzia w Skawinie, przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 12. Uczestnicy będą mogli grupowo wystawić sztukę trwającą do 20 minut, albo dowolną formę trwającą do 5 minut, grupowo albo indywidualnie. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich w wieku do 30 lat.

Festiwal będzie poprzedzony internetowym konkursem fotograficznym, który już trwa! Zgłosić można zarówno fotografie jak i fotomontaże, o zakwalifikowaniu się do finału będzie decydować liczba polubień na facebook-u, natomiast rozstrzygnięcie finału będzie miało miejsce podczas gali festiwalu 23 kwietnia w Skawinie.

Udział jest bezpłatny. Aby wziąć udział wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.krakow.ksm.org.pl. Wszystkie prace i przedstawienia muszą nawiązywać do tematu festiwalu, bądź być jego dowolną interpretacją.

Organizatorami festiwalu są: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, Oddział KSM w Skawinie, Chrześcijański Ośrodek Kultury w Skawinie.

formularz zgłoszeniowy na festiwal artystyczny

termin: 23.04.2016
miejsce: Skawina, ul. Mari Składowskiej-Curie 12
sala teatralna przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego
udział bezpłatny

regulamin festiwal artystyczny

Festiwal koordynuje i wszelkich informacji udziela:

Wojciech Krakowiak, tel. 793 508 500

e-mail: w.krakowiak@krakow.ksm.org.pl