Radość Życia Ewangelią – Nowenna do bł. Karoliny

nowennaChcesz czerpać radość z życia Ewangelią?

Chcemy przez 9 miesięcy modlić się wspólnie o określonej porze do bł. Karoliny i prosić ją o wstawiennictwo w naszych codziennych sprawach. Pragniemy zanieść do bł. Karoliny intencje, które umieścicie w komentarzach pod postem na dany dzień.

Proponujemy Ci 9-miesięczną nowennę do Bł. Karoliny, która jest oparta o metodę Lectio Divina. Każdego 10 dnia miesiąca będziemy udostępniać tekst nowenny, który zawierać będzie fragment Ewangelii, rozważania, modlitwę, oraz myśl do refleksji, które umożliwią Ci lepsze zrozumienie Słowa Bożego. Nowenna będzie trwała od 18 października do 10 czerwca.

Znając siłę modlitwy, będziemy chcieli stworzyć KSIĘGĘ będącą wotum wdzięczności, w której będziemy zapisywać owoce naszej modlitwy oraz to wszystko czym będziecie chcieli się podzielić modląc się Nowenną do bł. Karoliny.
Księga będzie symbolem owoców oraz świadectw nowenny do bł. Karoliny. Zostanie ona ofiarowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej w dniu 30 – lecia beatyfikacji bł. Karoliny w Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie